• Свеж
Shkalacar Автомобил Покрие Снег Мраз Мраз ветробранското стакло Покрива Сонцето Сенка за Зимски Заштита Големи и Дебели Одговара за Автомобили Камиони, Комбиња и спор?

Shkalacar Автомобил Покрие Снег Мраз Мраз ветробранското стакло Покрива Сонцето Сенка за Зимски Заштита Големи

DEN 446.16
Достапно е за нарачката

Стока

Тешки Материјали : Направен од високо-густина PEVA алуминиумска фолија материјал, водоотпорен, отпорни на топлина, силен, и има долг животен век.Мека композитни памук, без оштетување на paintwork.Ефикасно спречување дожд и снег од успеваат во windows.Може да се користи во текот на годината : држи предниот ветробран слободни од мраз и снег во зима и блокови топлина во текот на летото.Исто така, нечистотија и прашина превенција.Четири слоеви на таложење и топлинска изолација.Ефективно подобрување на животот на ветробранското стакло wiper и ветробранското стакло.Лесен за користење : Едноставно место на ветробранското стакло капак на ветробранското стакло, а потоа менгеме предност во автомобил врати.Карактеристики : Материјал : PEVA алуминиумска фолија материјал + памук Големина : прикажува како слика Одвиваат големина : 142 * 120cm Пакет големина : 30*25*3cm Пакет тежина : околу.390g Package Листа : 1 * Автомобил Покритие .

Особините

Најдобрите понуди во категоријата