• Свеж
Ѕвезда А5-Z6615 Синџир Водич - Пониски

Ѕвезда А5-Z6615 Синџир Водич - Пониски

DEN 856.80
Достапно е за нарачката

Стока

Вистински ОЕМ замена дел.Од 1921 година, Ѕвездата Производство на Компанијата е производство на сигурен, иновативни комерцијалните машини за готвење, служат и приготвување на храна.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Синџир Водич - Пониски.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата