• Свеж
TenDollar Rotatable Жените Подарок Сребро Свет Светот Pendant Ѓердан Мини

TenDollar Rotatable Жените Подарок Сребро Свет Светот Pendant Ѓердан Мини

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

Rotatable Жените Подарок Сребро Свет Светот Pendant Ѓердан Мини Од Страна На Ten Dollar.Метали Тип : Цинк Легура.Боја : Сребро.Големина : 1.2*1.8 cm , Тежина : 7.4 g.Пакет се Вклучени : 1pc*Ѓердан.Боја : Сребро Метали Тип : Цинк Легура Предмет Тип : Ѓердани Тежина : 7.4 g Големина : 1.2*1.8 cm Пакет се Вклучени : 1pc*Ѓердан.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата