• Свеж
TGP 3157 Бела 64 SMD LED Оптоварување Обратна/Backup Светилки Пар 2007-2013 Компатибилен со GMC Сиера 1500 2500 3500

TGP 3157 Бела 64 SMD LED Оптоварување Обратна/Backup Светилки Пар 2007-2013 Компатибилен со GMC Сиера 1500 2500

DEN 239.76
Достапно е за нарачката

Стока

Содржина : 3157 64 SMD LED Бело - Пар.Compatiblility : Со секое Возило апликација за ентериер и екстериер сијалица замена која бара 3157. Боја : Бела.Димензија : 41x15mm.Answer : ___________________________ Note : Led диодите може да се поларитетот чувствителни.Ако инсталирате овие Led диоди и тие не работат, ве молиме флип околу нив и повторно да ги инсталирате и ќе биде во ред.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата