• Свеж
X-DREE 8Pcs Метален Затворач Beaded Топката Синџир Keychain Зелена 2.4 mm Дијаметар 15cm Должина(8 piezas де broche де метал един cuentas bola cadena llavero верде 2.4 mm diámetro 15 cm longitud

X-DREE 8Pcs Метален Затворач Beaded Топката Синџир Keychain Зелена 2.4 mm Дијаметар 15cm Должина(8 piezas де

DEN 1365.60
Достапно е за нарачката

Стока

Beaded Конектор Кол : 2.4 mm/0.09"; Име на Производ : Синџир Keychain.Синџир Должина : 15cm/5.85"; Земја на Производство : КИНА.Материјал : Метал; Нето Тежина : 15g.Пакет Содржина : 8 Pcs x Синџир Keychain(Contenido del paquete : 8 piezas x cadena.Главната Боја : Зелена(Боја на директорот : Верде. 8 Pcs Метален Затворач Beaded Топката Синџир Keychain Зелена 2.4 mm Дијаметар 15cm Length High Квалитет beaded топката синџир, прекрасна замена за вашиот скршен оние.Погоден за бесење нокти датотеки, етикета ознаки, свитлива ножици, копчиња и други мали нешта.Секој ѓердан доаѓа во комплет со топката синџир конектор.Опис на Spanish8 piezas де broche де метал един cuentas bola cadena llavero верде 2.4 mm diámetro 15 cm longitud Diámetro del conector moldeado : 2.4 mm / 0.09 "; Nombre del producto : llavero де cadena Longitud де ла cadena : 15 cm / 5.85' '; País де fabricación : CHINAMaterial : Метал; Peso Neto : 15g Contenido del paquete : 8 piezas x cadena Color директорот : Верде.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата