• Свеж
Hepix Простор Констелација Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max Случај 6.7 инчен 2020, Планетите Месечината Дизајн Црна Случај Girly, Стилски Тенок Тенка Симпатична Покрена ?

Hepix Простор Констелација Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max Случај 6.7 инчен 2020, Планетите Месечината

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Се ЗАДРЖИ ВАШИОТ IPHONE ЧИСТИ Посилна заштита од ненадејни и намалувањето и отпорен на гребење; Целосна тело за заштита; Уникатна планети ѕвезденото небо дизајн. 【АНТИ-ОТПЕЧАТОЦИ Анти-нула/лизга/жолта и анти дамка; Кожа-friendly се чувствуваат со одлична контрола. 【НУДИ ОРИГИНАЛНИ КЛИКНЕТЕ ОДГОВОР Тенок одговара дизајн држи апликација и отстранување напор; Чувствителни на допир се направи секој кликнете многу пријатно и удобно. 【БЕЗЖИЧНИ ПОЛНЕЊЕ ПОДДРШКА】Овозможува да ја полните директно на полнењето на уредот без постојано отстранување на вашиот Телефон; Лесно да пристапите до сите контроли, карактеристики и пристаништа. 【ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОК】Точни Пристаништа и Одговорно Копчиња дизајн за Звучник, Екран, Камера.Целосно го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребење и удари.Воена Степен на Заштита со 4 шок-доказ агли.Воскресна рабовите за да се задржи на телефонот повлечена од рамни површини.Крена рабови се спречи површината на гребнатини.Каде што ви треба најмногу.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата