• Свеж
AQGG за ПРВ 10L [6.53] Случај, Меки Силиконски Браник Школка Транспарентен Флексибилни Гума Телефон Заштитна Случаи TPU Покритие за ПРВ 10L -Цртан филм Ѓаволот

AQGG за ПРВ 10L [6.53] Случај, Меки Силиконски Браник Школка Транспарентен Флексибилни Гума Телефон Заштитна

DEN 102.72
Достапно е за нарачката

Стока

[Компатибилен] : за ПРВ 10 L телефонот случај е целосно компатибилен .Транспарентна силиконски материјал TPU Покрие ја враќа оригиналната убавината на телефонот. [Заштита] : за ПРВ 10 L заштитен ракав телефон, нема прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење. [Перформанси] : мобилен телефон школка е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија и гребнатини, и може да обезбедат долготрајна заштита на телефонот. [Удобност] : Многу удобно мобилен телефон случај, удобно на допир, нема да додадете оптоварување на вашиот мобилен телефон.Можете подобро да го контролирате вашиот телефон. [Инсталација] : телефонот случај целосно може да го внесете точниот рецка на камерата и други порта копчиња, изработка на инсталација полесно и поудобно. > Компатибилен со за ПРВ 10 L (6.53 инчи). > Случај Боја : Транспарентна , Цртан филм Ѓаволот -XS40. > Материјал : силикон TPU. > Случај е направен од мек силикон. > Многу удобно мобилен телефон случај, се чувствува удобно, нема да додадете оптоварување на вашиот мобилен телефон.Имате подобра контрола на телефонот. > Мобилниот телефон случај е флексибилен и трајни, отпорни на нечистотија, гребнатини, прашина и маснотии, а може да обезбедат долготрајна заштита за вашиот мобилен телефон. > Телефонот случај има целосен пристап до прецизни cutouts за камера и други порта копчиња.Пакување информации ❥ 1 новите силикони случај за ПРВ 10 L Добредојдовте во продавница и да купите нашите производи.Имаме 45 дена да се вратат на стоки безусловно, ве молиме да бидат сигурни да се купи.ви благодарам многу.Ако не сте задоволни со купувањето на нашите производи, ве молиме контактирајте ме преку порака, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши проблемот за вас.Ви благодариме!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата