• Свеж
Lurrose 2 парчиња 200ml Спреј Шише Пластични Транспарентен Наводнување Шише Коса Боја Шише Refillable Вода Sprayer за Graden Дома и Берберот

Lurrose 2 парчиња 200ml Спреј Шише Пластични Транспарентен Наводнување Шише Коса Боја Шише Refillable Вода Sprayer

DEN 138.96
Достапно е за нарачката

Стока

Монтажни дизајн, лесно да се рефил вода и се чисти.Лесен за употреба, притиснете предизвика лесно, труд заштеда на траен.Удобно користење со лесна контрола рачки.Не е лесно да се деформира без блиску до над 60°c температурата на место.Моден моделирање, заштита на животната средина и здравјето на луѓето.Многу лесен и лесно да се користат и носат.Мулти-користење, голема за градинарство и печење со корисна и преносни употреба.Совршен за коса боја,берберот го користите и во домашни DIY.Description This стискаш предизвика sprayer шише за вода може да се користи за вашиот цвет, растенија и повеќе.Направи на безбеден и издржливи МИЛЕНИЧЕ материјал.Не се многу тешки, но сепак доволно големи за кои вие не мора да рефил постојано.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : МИЛЕНИЧЕ.- Големина : За 18.6 x x 5.6 5.6 cm Package Including2 x Спреј шише.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата