• Свеж
6Pcs Airbrush Конектор Сет, Сликарство Спреј Пиштол Адаптер Airbrush Адаптерот за Полнење за Компресор и Airbrush Црево

6Pcs Airbrush Конектор Сет, Сликарство Спреј Пиштол Адаптер Airbrush Адаптерот за Полнење за Компресор и Airbrush

DEN 1039.20
Достапно е за нарачката

Стока

Со 6pcs, кои можат да ги задоволат вашите употреба и замена потреби, многу практично.Ова е машки конец G1/8in да машки конец G1/4in спреј пиштол заеднички приклучок адаптер.Може да се користи со мир на умот, со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор.Лесен за употреба и со добри перформанси, со мали димензии, лесна за носење и чување.Конверзија адаптер компресор четка, црево конектор, нишка погоден за повеќето заеднички компресори спреј пиштоли и црева.Функција : 1. Конверзија адаптер компресор четка, црево конектор, нишка погоден за повеќето заеднички компресори спреј пиштоли и hoses2. Ова е машки конец G1/8in да машки конец G1/4in спреј пиштол заеднички приклучок адаптер.3. Со 6pcs, кои можат да ги задоволат вашите употреба и замена потреби, многу практично.4. Може да се користи со мир на умот, со строга контрола на квалитет и обезбедување на квалитет, висока безбедност фактор.5. Лесен за употреба и со добри перформанси, со мали димензии, лесна за носење и чување.Спецификација : Предмет Тип : Airbrush Конектор Сет Материјал : Iron Specification : 6 Pcs Product Функција : Замена и монтажа на козметички спреј пиштол производ делови Пакет Листата : 6 x Airbrush Конектор.

Особините

Item Type:
 Airbrush Connector Set 
Material:
Iron
Specification:
6Pcs
Product Function:
Replacement and assembly of cosmetic spray gun product parts
Package List:
6 x Airbrush Connector :

Најдобрите понуди во категоријата