• Свеж
Hepix Цветни Шари Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max 6.7 инчен 5G 2020, Розова Зголеми Цвет со Пеперутка Дизајн Случај, Мека TPU Стилски Тенок Тенка Покрена Усни Анти-Нула Shoc

Hepix Цветни Шари Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max 6.7 инчен 5G 2020, Розова Зголеми Цвет со Пеперутка

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

[БАРААТ ДИЗАЈН]-i Phone 12 про max случај со мрачно и цвеќиња моделот ќе одговараат на секој мода напред потрошувачот вкус.Иновативни материјал обезбедува живописни моделот да биде долготрајна и отпорно на гребење.Тоа може да се направи текстура на дизајнот повеќе издржливи. [СОВРШЕН, УЛТРА-ТЕНОК ОДГОВАРА]-Оваа симпатична розови цвеќиња со пеперутки i Phone 12 про max случај совршено се вклопува со порт за полнење и сите копчиња, како и.На тенок дизајн ви овозможува да се стави тоа лесно се во вашиот џеб без гломазна случај добива во начин. [ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ]-Специјално дизајниран за i Phone 12 про max 6.7 Инч.Тоа исто така ви овозможува да ја полните користење на безжичен полнач без полагање на случај себе off. [FULL-EDGE ЗАШТИТА]-Мек, флексибилен TPU рамка со 4 засилен аглите обезбеди капка апсорпција да се заштити вашиот i Phone.Воскресна усна го штити екранот и камерата за да се избегне гребење ако поставени на нерамни површини. [Дупка со ДОКАЗ]-Тоа е убава текстура и е ниту лизгава ниту лепливи раце.Тоа може да се одвратат масло од вашите раце и да се спречи отпечатоци од прсти.Воена Степен на Заштита со 4 шок-доказ агли.Воскресна рабовите за да се задржи на телефонот повлечена од рамни површини.Крена рабови се спречи површината на гребнатини.Каде што ви треба најмногу.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата