• Свеж
Schwarzkopf IGORA КРАЛСКАТА Трајна Боја Creme (8-00 Светлина Русокоса Природна Екстра)

Schwarzkopf IGORA КРАЛСКАТА Трајна Боја Creme (8-00 Светлина Русокоса Природна Екстра)

DEN 264.00
Достапно е за нарачката

Стока

До 100% бела коса покриеност.Крајната боја задржување.Интензивна боја vibrancy.Совршена боја изедначување – дури и на poros коса.Треба да се меша со Schwarzkopf Igora Кралската Developer.Net wt. 60 g / 2.1 оз.На Предности На Производот : Максимална Ефикасност.До 100% бела коса покриеност.Крајната боја задржување.Интензивна боја vibrancy.Совршена боја изедначување – дури и на porous коса.Апсолутна вистина за прамен резултати.Schwarzkopf Professional е наследство боја бренд IGORA КРАЛСКАТА носи Вистина во Боја со Висока Дефиниција со бескомпромисен покриеност и непобедлива задржување.За Професионална Употреба само.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата