• Свеж
COOBAN ELPLP75 /V13H010L75 Замена Проектор Крушка Светилка со Станбен за Epson PowerLite 1945W /PowerLite 1940W 1965 1960 ГОДИНА, EB-1960 ИО-1945W ИО-1940W ИО-1950 ИО-1955 ИО-1965 H471B H472 H474B

COOBAN ELPLP75 /V13H010L75 Замена Проектор Крушка Светилка со Станбен за Epson PowerLite 1945W /PowerLite 1940W

DEN 1250.16
Достапно е за нарачката

Стока

Животот:Зголемување на осветленоста на сијалицата се чини да биде лесна задача,најтешките нешто да се пробие е како да се продолжи животот на сијалица.Ние го сторивме тоа.Компатибилност:Понекогаш може да наидете на ситуација каде што новиот сијалица сте ги купиле не работи.Ова обично е предизвикана од неточни појавување на производство параметри .Сепак, нашите инженери се реши овој проблем со континуирано собирање на биг податоци и тестирање.Уверувам:COOBAN обезбедува 200-ден за слободни замена или целосна наплата на гаранција услуга.Ние секогаш се обезбеди на клиентите со високо-квалитетни и повеќе практични услуга предмети.Светилка Модел : ELPLP75 /V13 H010 L75 со домување, совршен компатибилност за да се обезбеди излез на висока осветленост и јасни слики. 4500 lumens светлината, 3000-4000(ЕКО режим)часа живот.Компатибилни Модели : Power Lite 1945 W /Power Lite 1940 W /Power Lite 1965 /Power Lite 1960 Година /Power Lite 1955 Година /Power Lite 1950 Година /Power Lite 1940 Година /Power Lite 1945 година, EB-1960 ИО-1945 W ИО-1940 W ИО-1950 ИО-1955 ИО-1965 H471 B H472 H474 B Проектор Светилка.На сијалицата живот : сржта на нашите производи е да се продолжи животот на сијалица.Поради тоа е лесно да се зголеми на светлината, и многу бизниси може да го стори тоа.Производство на основни : сржта на нашето производство е да се произведуваат големи податоци.Преку континуирано собирање на големите податоци, инженери реши проблемите на некомпатибилност, неуспехот да се започне, и низок степен на осветл.Високо-квалитетни суровини се важни, но производството појавување на податоци е повеќе важно.По-продажбата на : Ние ќе ви одговори на клиент проблеми во рамките на 12 часа и да ги решава брзо.Помагање на клиентите во решавање на проблемите е она што ние најмногу се гордееме.На сијалицата живот : сржта на нашите производи е да се продолжи животот на сијалица.Поради тоа е лесно да се зголеми на светлината, и многу бизниси може да го стори тоа.Производство на основни : сржта на нашето производство е да се произведуваат големи податоци.Преку континуирано собирање на големите податоци, инженери реши проблемите на некомпатибилност, неуспехот да се започне, и низок степен на осветл.Високо-квалитетни суровини се важни, но производството појавување на податоци е повеќе важно.По-продажбата на : Ние ќе ви одговори на клиент проблеми во рамките на 12 часа и да ги решава брзо.Помагање на клиентите во решавање на проблемите е она што ние најмногу се гордееме.Power Lite 1945 W /Power Lite 1940 W /Power Lite 1965 /Power Lite 1960 Година /Power Lite 1955 Година /Power Lite 1950 Година /Power Lite 1940 Година /Power Lite 1945 година, EB-1960 ИО-1945 W ИО-1940 W ИО-1950 ИО-1955 ИО-1965 H471 B H472 H474 B Проектор Светилка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата