• Свеж
EuisdanAA Триаголник Детали Отсечени Помине Clipper Уво ги Собереш Keychain Сет, Fuchsia, 0.06 Фунти(Juego де llaveros един corte де oreja став cortaúñas един detalle де triángulo, fucsia, 0.06 libras

EuisdanAA Триаголник Детали Отсечени Помине Clipper Уво ги Собереш Keychain Сет, Fuchsia, 0.06 Фунти(Juego де

DEN 1485.60
Достапно е за нарачката

Стока

Име на производ : Ноктите Clipper Уво ги собереш Keyring Поставите; Боја : Сребро на Ѕвонење, Fuchsia.Материјал : Метал; Помине Clipper Големина : 5.5 x 1.3 см/2.1" x 0.5"(LW).Уво ги собереш Големина : 7 x 0,8 cm/2.7" x 0.3" (LW); Прстенот со Дијаметар : 29mm/1.2".Вкупната Должина(Прибл.) : 15cm/5.9"; Тежина : 28g(Longitud вкупно (aprox.) : 15 cm / 5,9"; Peso : 28g.Пакет Содржина : 1 x Помине Clipper Уво ги собереш Keyring Сет(Contenido del paquete : 1 x Juego де llaveros став cortar uñas.Euisdan AA Триаголник Детали Отсечени Помине Clipper Уво ги Собереш Keychain Сет, Fuchsia, 0.06 Pound Features : Пролет Натоварени Портата со метален прстен, ноктите clipper и уво ги собереш привезоци, сосема лесно да се носат.Може да се користи како клучните синџир или приврзоци украс за вашиот чанти.Ве молиме да го користите уво ги собереш со посебно внимание, како што може да имаат потенцијал да ја уво тапанот додека неправилно користење.Опис на Spanish Juego де llaveros един corte де oreja став cortaúñas един detalle де triángulo, fucsia, 0.06 libras Nombre del producto : Juego де llaveros един selección де orejas став cortaúñas; Боја : tono plateado, fucsia Material : метал; Tamaño del cortaúñas : 5,5 х 1,3 cm / 2,1" x 0,5" (LW) Tamaño де ла oreja : 7 x 0,8 cm / 2,7" x 0,3" (LW); Diámetro del anillo : 29 mm / 1,2"Longitud вкупно (aprox.) : 15 cm / 5,9"; Peso : 28g Contenido del paquete : 1 x Juego де llaveros став cortar uñas.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата