• Свеж
300 Компјутери Jingle Bells, Мали Занаетчиски Ѕвона со Кутија за Складирање, Мини Ѕвона за Божиќ, Мулти-Обоени Метални Ѕвона за Партиски & Фестивал Украси Украси, Накит Одл?

300 Компјутери Jingle Bells, Мали Занаетчиски Ѕвона со Кутија за Складирање, Мини Ѕвона за Божиќ, Мулти-Обоени

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

【Декорација & Разубавувањето】 Ѕвона се користи како Божиќ украси за да се даде еден прекрасен Божиќ.Во исто време, овие свежи звуци донесе убава мелодија, и бидете среќни.Обоени ѕвона се многу погодни како дома украси, накит одлуки, DIY занаети, мачка јаки и други ракотворби. 【Добар звук и сјај】 Ѕвона се направени од алуминиум и звукот е чиста и нежна.Тие исто така се отпорни на оксидација, така што тие се издржливи и имаат добар сјај. 【uitable големина и 10 различни бои】8мм големина е исто така погоден за деца и бебиња.Со ѕвона десет бои одат подобро да се заедно и се многу корисни.Можете да ја користите вашата имагинација да DIY. 【Со окцето и складирање кутија】 Ѕвона имаат отворот и се лесно да се откажам и да се шие.Складирање кутија содржи прегради кои може да ви помогне да ги организирате и вид, заштедувајќи ви време. 【Широко се користи】 Ѕвона декорација соби, производство на ракотворби и накит, да создаде атмосфера за време на фестивали, додадете подарок пакување и, исто така може да бидат обесени на јаки за домашни миленици. 【Декорација & Разубавувањето】 Ѕвона се користи како Божиќ украси за да се даде еден прекрасен Божиќ.Во исто време, овие свежи звуци донесе убава мелодија, и бидете среќни.Обоени ѕвона се многу погодни како дома украси, накит одлуки, DIY занаети, мачка јаки и други ракотворби.【Добар звук и сјај】 Ѕвона се направени од алуминиум и звукот е чиста и нежна.Тие исто така се отпорни на оксидација, така што тие се издржливи и имаат добар сјај.【uitable големина и 10 различни бои】8мм големина е исто така погоден за деца и бебиња.Со ѕвона десет бои одат подобро да се заедно и се многу корисни.Можете да ја користите вашата имагинација да DIY.【Со окцето и складирање кутија】 Ѕвона имаат отворот и се лесно да се откажам и да се шие.Складирање кутија содржи прегради кои може да ви помогне да ги организирате и вид, заштедувајќи ви време.【Широко се користи】 Ѕвона декорација соби, производство на ракотворби и накит, да создаде атмосфера за време на фестивали, додадете подарок пакување и, исто така може да бидат обесени на јаки за домашни миленици.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата