• Свеж
Преносни Птица Папагал Стои Багажник Папагал Обука Активност Стојат Играчка Папагал Играње Стојат (Големина M) Птичји Кафез Додатоци

Преносни Птица Папагал Стои Багажник Папагал Обука Активност Стојат Играчка Папагал Играње Стојат (Големина

DEN 969.60
Достапно е за нарачката

Стока

Охрабрување на домашни миленичиња вежби преку развивање на рамнотежа и координација.Погоден за дом, канцеларија и домашно милениче продавница.Некој стои багажник дизајниран за вашиот малку пријатели да се игра и да се искачи, лесно да се инсталира.Популарни играчки за cockatiels, parakeets, папагали и други мали птици.Изработени од еко - пријателски и безбедно материјал за птици.eets, папагали и други мали птици.Функција - Боја : Како што е прикажано. - Материјал : Дрво и железо. Големина M : За 22x11x2cm. - Изработени од еко - пријателски и безбедно материјал за птици. - Охрабрување на домашни миленичиња вежби преку развивање на рамнотежа и координација. - играчки за cockatiels, parakeets, папагали и други мали птици. - Некој стои багажник дизајниран за вашиот малку пријатели да се игра и да се искачи, лесно да се инсталира. - Погоден за домашна, канцеларија и домашно милениче продавница. - Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Вклучувајќи 1 x стои багажник.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата