• Свеж
UpBright Нови AC100V -120VAC AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со Токио SEIMITSU Distax L-IM-23B LD-02 Ласерски Систем за Мерење LIM23B LD02 E-

UpBright Нови AC100V -120VAC AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови AC100 V -120 VAC AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со ТОКИО SEIMITSU Distax L-IM-23 B LD-02 Ласерски Систем за Мерење LIM23 B LD02. Компатибилен со : Delcom 300 Електрични Gage Токио Seimitsu E-DL-300-1 E-DL-300-јас EDL-300-1 EDL3001. Up Bright Нови AC100 V -120 VAC AC Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Компатибилен со ТОКИО SEIMITSU Distax L-IM-23 B LD-02 Ласерски Систем за Мерење LIM23 B LD02 CECCCROHS 100-240.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата