• Свеж
Casabella 1 Смета Кујна Супер Сунѓерот и Squeegee, Вар/Слива/Портокал

Casabella 1 Смета Кујна Супер Сунѓерот и Squeegee, Вар/Слива/Портокал

DEN 211.20
Достапно е за нарачката

Стока

Casabella Кујна Супер Сунѓерот и Squeegee, Вар/Слива/Портокал, 1-се брои.Иновативниот дизајн за да избришете вода во потоне во една падна пикирам.Scrubber ќе не нула вашиот стакло, плочка, или Тефлон.Дизајниран да се создаде исклучително пенливата.Мерки 6-4/10-Инчен од 3-8/10-Инчен страна 8/10-Инчен.Casabella Кујна Супер Сунѓерот и Squeegee во Вар/Слива/Портокал.Супер абсорбента сунѓер.Уникатен чистењето страна нема да гребење стакло или Тефлон.Лизгајте вода исклучување на шалтерите и во дупки и crannies во мијалникот, а потоа избришете.Мерки 6-4/10-Инчен од 3-8/10-Инчен страна 8/10-Инчен.Casabella е фокусиран врз нуди највисок квалитет на материјали во комбинација со сопствени дизајни и сигурен производ иновации за 25 години.Ние продолжуваме да обезбеди алатки за да ви направи животот полесен.Casabella.Дизајниран за начинот на кој живеат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата