• Свеж
Sourcingmap Метал Датотека Педикир Маникир Нокти Clipper Машина Тример, Тон Сребро.

Sourcingmap Метал Датотека Педикир Маникир Нокти Clipper Машина Тример, Тон Сребро.

DEN 194.88
Достапно е за нарачката

Стока

Име На Производ : Ноктите Clipper;Главна Боја : Сребро На Ѕвонење.Материјал : Метал.Clipper Укината Големина : 7.6 x 1.6 x 1.7 см/ 3" x 0.61" x 0.68" (L*W*T).Нето Тежина : 38g. 1 x Помине Clipper.Опис на производот Голема за средување на ноктите, остар да ја користите.Можете исто така да го користите за да оркестарот вашиот keyring.Со датотека дизајн, ви помогне да се намали помине без проблеми.Можете да ја обеси на keyring како дупка дизајн.Компактен и лесен, удобен да го носите.Идеален за дома или професионална употреба.Лесен и удобен зафат.Сет Содржи : 1 x Помине Clipper.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата