• Свеж
WINSOON 7.5 FT Една Врата Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет со 1pc Штала Врата се Справи со Сет со 1pc Прилагодливи Кат Упатство

WINSOON 7.5 FT Една Врата Лизгачки Штала Вратата Хардвер Комплет со 1pc Штала Врата се Справи со Сет со 1pc

DEN 2784.00
Достапно е за нарачката

Стока

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. [ Целиот Сет Вклучува ] 1 x 7.5 ft Една Врата Лизгачки Штала Вратата Хардвер за полнење + 1 x Штала Врата се Справи со Сет + 1 x Прилагодливи Кат Водич.ВРАТАТА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ. [ Вратата Тежина Капацитет ] 230lb Одговара 1 на Врата завртување Околу Ширина : 18" секоја врата на Врата завртување Околу Дебелина : 1 3/8" - 1 3/4". [ ПРИЛАГОДЛИВИ РОЛЕРИ ПОЗИЦИЈА ] Целосно променливи растојание одговара на поширок спектар на штала вратата панел, до 3 инчен дебелина (користење на еден голем тркала подесување), исто така, работи добро со потенки врати, DIY тешки штала врати, без оглед на големината или видот. [ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА ] Сите потребни хардверски е вклучена.Само дупчење две дупки во врата да ја инсталирате, нема потреба да се длето вратата, можете да ја завршите инсталацијата во неколку минути. [ УСЛУГА ] 5 години гаранција, 100% пари гаранција за враќање на, 7 x 24 часа услуги на клиентите.Ако има нешто во ред со оваа врата се справи, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, нашата служба за корисници ќе се обиде најдобро да се реши вашиот проблем.WINSOON е водечки производител на лизгачки штала вратата хардвер.Изработка, совршеност и иновација се наша примарна определба.Ние ќе уживаат во работата со суровини да ги направи во нешто несекојдневно.Со седиште во Shenyang, Кина.Winsoon има природно локалните предностите на правење на најдобро лизгачки хардвер песна во собата.Талент и craftwork се камен-темелник на нашата компанија.Од Rhombus во Облик на ролери дизајн на нашата страна-фалсификувани Зачукуваше конектори, ние се гордееме со сето она што се произведуваат.Trustful квалитет и изработката е она што можете да очекувате кога ќе изберете Winsoon.Ние се доведе на патот во лизгачки штала вратата хардвер и ние ве покануваме да се создаде нешто уникатно.Пакетот Вклучува : 6 x Песна & Ѕиден Приклучок : Планината песна на ѕид 2 x Вратата Затки : да се Чува ролки на песна 1 X 7.5 FT Песна : Со пред-drilled дупки за ѕид прилози, дупка растојание е 16"2 x Челик Закачалки : За употреба со врата 1 x Кат Упатство : да се Чува вратата на својата позиција 2 x Анти-Скок Подлога : Спречување на вратата од паѓа 1 x Упатство за Инсталација : ви Помогне да инсталирате на вашиот штала вратата лесно И други Завртка делови за вас да се соберат. 1 x прст се повлече, L x W : 12 инчен x 1 9/16 инчен 1 x повлече рачка, L x W x D : 8 5/8 инчи x 2 1/4 инчи x 1/4 инчи 2 x влошки, со Дијаметар : 1 7/8 инчи 2 x завртки 2 x wrenchs Само хардвер е за продажба, вратата не е вклучена.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата