• Свеж
Кирби Sentria 190008 Торба Assy Директно Патент, Сива

Кирби Sentria 190008 Торба Assy Директно Патент, Сива

DEN 1396.56
Достапно е за нарачката

Стока

Ова е E. O. M. овластени дел.Одговара на различни Кирби модели.ОЕМ Дел Број 190008. Ова е Кирби замена дел.Дел Број 190008. Крпа vaccum торба собранието со директно патент е дизајниран да се вклопуваат Кирби Sentria правосмукалки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата