• Свеж
JOVIVI Природно Лекување Кристали Кварц Дрвото на Животот Ѓердан 7 Центри скапоцен камен Pendant Мајка/Татко Ден Семејство Подароци

JOVIVI Природно Лекување Кристали Кварц Дрвото на Животот Ѓердан 7 Центри скапоцен камен Pendant Мајка/Татко

DEN 639.12
Достапно е за нарачката

Стока

Дрвото на Животот Ѓердан : Дрвото на Животот го симболизира многу работи, вклучувајќи и мудрост, заштита, сила, баунти, просперитет, убавина, и откуп.96");Дупка со Дијаметар : 5mm.На крајот на краиштата, да се биде балансирана и здрава личност во умот, телото и духот, сите седум енергетски центри треба да бидат отворени и во рамнотежа со едни со други и дозволувајќи им на енергија за да се помине низ нив слободно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата