• Свеж
Плоштад со Ткаенина Текстура црвено виолетова Drawstring Ранец Кеси Вреќа Пакет Cinch Tote Спорт Складирање Торба за Салата Патување

Плоштад со Ткаенина Текстура црвено виолетова Drawstring Ранец Кеси Вреќа Пакет Cinch Tote Спорт Складирање

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Овој Плоштад со Ткаенина Текстура црвено виолетова drawstring торба салата е направен од 100% полиестер со добра отпорност на триење.Ткаенината е мека и издржливи,со убави графики,стилски и практични.Овој Плоштад со Ткаенина Текстура црвено виолетова drawstring торба има доволен капацитет ,нејзината големина е 14x16in, на состанокот на вашиот основните потреби на фитнес, секојдневно користење, и пешачење.Двоен - ремени Плоштад со Ткаенина Текстура црвено виолетова string ранец може да се намали ефикасно рамо притисок и да се подобри удобноста.Должината на ремени може да се прилагоди од страна на knotting, и е погодна за луѓе на различни висини и форми.Користење на drawstring затворање е поудобно, да се осигура безбедноста на вашите животни.Овој Плоштад со Ткаенина Текстура црвено виолетова drawstring ранец за на училиште, исто така, може да се користи за учениците во училишните часови и е идеален за чување на книги, лаптопи, училишни материјали, итн.Тоа е лесен.И оваа drawstring ранец е свитлива и преносни, може да се превиткајте го во патување,кога не ви е потребна, тоа нема да заземаат многу простор.Овој Плоштад со Ткаенина Текстура црвено виолетова Drawstring Рака Пакет Е Доволно Голем, За Вршење На Разни Предмети, Тоа Е Лесен И Свитлива, Прилично Удобно И Удобен За Носење, исто Така Одлична Замена За Пластика И Хартија Торба.Идеална Совршен Подарок За Роденден, Годишнина, Свадба, Забава И Божиќ За Вашите Пријатели, Семејство И Љубовник, Мажи, Жени И Деца.Овој Плоштад со Ткаенина Текстура црвено виолетова drawstring кеси е направена со трајни ткаенина со парична казна крои и солза-отпорни обвивка.Оваа drawstring ранец е погодна за различни прилики, како што се пливање, фитнес, јога, пешачење, велосипедизам, шопинг и др.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата