• Свеж
Копар 2 Дупка Копчиња 1 во 1/8. Жолт Цвет #826 2pc.

Копар 2 Дупка Копчиња 1 во 1/8. Жолт Цвет 826 2pc.

DEN 460.80
Достапно е за нарачката

Стока

0653631008268. Сосема Нов Објект / Неотворена Производ.Копар Копчиња на Америка.Копар Копчиња нудат возбудлива линија на копчиња со голем избор на форми, бои и повеќе големини. 28mm 2 Дупка Цвет во Жолта 2pc - Шест petal цвет, перат, сува cleanable.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата