• Свеж
Магнетни Рабовите Шофершајбната Снег Покрие со Rearview Огледало Опфаќа - Снег, Мраз и Мраз Заштита на Шофершајбната, Стакло и Страничните Ретровизори – Автомобил Шоф?

Магнетни Рабовите Шофершајбната Снег Покрие со Rearview Огледало Опфаќа - Снег, Мраз и Мраз Заштита на Шофершајбната,

DEN 791.76
Достапно е за нарачката

Стока

✔ Направени се од највисок квалитет, трајни полиестер СНЕГ DEFENDER™ е лесно да се чисти и ќе трае со години.Можете да заборавите за горење топли места или на управувачот можете да го фаќам.Таа има ЦРНА или СРЕБРЕНА боја две лица секој може да се користи за зимска употреба и обезбедува највисока заштита.Тоа е од суштинско значење за производот за вашиот багажникот организатор меѓу другите зима автомобил додатоци кои можете да го користите за многу други цели како домашно милениче седиште маска, бебе промени, итн.СНЕГ БРАНИТЕЛОТ се состои од внимателно и свесно избрани ДВОЈНО ОБЛОЖЕНИ ткаенина и висок квалитет на-цел материјали за да се обезбеди заштита се бара за вас и вашето возило на највисоко ниво, дури и за време на најтешките зимски услови.ДОБИЕТЕ ТВОЕ ДОДЕКА ДОТУРОТ МИНАТАТА!ИНСТАЛАЦИЈА : Место на вратата клапи низ пред возачот & патникот врати.Земете ги предностите на нашата понуда сега и да уживате во вашиот безбеден и без мака зимски возење!.СТОП за СТРУЖЕЊЕ СНЕГ & МРАЗ на ЏЕК МРАЗ Нема повеќе стружење coldly и laboriously во зиморничав наутро и нема повеќе користејќи снег четка, автомобил мраз scraper или автомобил снег лопата кога вашиот шофершајбната е целосно покриена со снег и/или мраз, додека стакло стана надвор од функција.Тоа е се!На дел од ткаенината кој се протега во автомобил минимизира ризикот од кражба, како и зајакнување на стабилноста на производот на возилото.КРАЈНАТА МРАЗ СТРАЖА со ВИСТИНСКИ МАТЕРИЈАЛИ Други снег шофершајбната маски изработени од несоодветна или надвор од цел материјал ќе се придржуваат кон шофершајбната од ефектите на ниска температура или ветер.За лето употреба, сребро-обложена лице се препорачува како сребрена обвивка има најголем одраз способност.За повеќе детали за производот, ве молиме исто така, гледам во особини и детали (куршум поени)СНЕГ DEFENDER™ Автомобил Шофершајбната Снег Покрие со БОНУС Rearview Огледало Опфаќа✔ Дали сте уморни од наоѓање на вашиот автомобил покриен со снег и мраз, секое утро?Не сакате да губите време стружење на ветробранското стакло?СНЕГ DEFENDER™ ветробранското стакло Поклопецот е Број 1 точка ви е потребна оваа зима!✔ Со овој врвен магнетни шофершајбната покритие, ќе се добие јасна ветробранското стакло и странични ретровизори во секунди во секое утро.Земете ги предностите на нашата понуда сега и да уживате во вашиот безбеден и без мака зимски возење!.Прикачување на куки за пред венчиња.Место на задните-приказ во огледало, ги покрива и ги заостри drawstring ремени.✔ СНЕГ DEFENDER™ шофершајбната поклопецот е, исто така, одлично во нудат единствена сенка на топол сончев ден.★★★ БЕЗУСЛОВНА ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ★★★Ние веруваме дека ќе ви се љубовта на квалитетот и функционалноста на СНЕГ DEFENDER™ Шофершајбната Снег Покрие сепак во случај на било каква причина што го прави да ја промените вашата одлука, ќе биде целосно повратена и БЕЗ прашања праша за тоа.Силна ремени и нула бесплатно магнети (пораби во ткаенина) ги држи во место и само да се земе секунди да ги собере во вашиот прозорец.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата