• Свеж
Micozy Голем Кревет Фах Мултифункционален Лаптоп Биро Круг Биро Количка за Преносни Стои Појадок Читање Фах Носителот на Каучот Кат Јаде Појадок, Читање на Книга (Еде?

Micozy Голем Кревет Фах Мултифункционален Лаптоп Биро Круг Биро Количка за Преносни Стои Појадок Читање Фах

DEN 575.76
Достапно е за нарачката

Стока

☛ Материјал - Лаптоп Кревет Табела е направен од висок квалитет на дебели челични цевки, црн брусен лим., безбеден и еколошки.Оваа табела ќе трае за цел живот и ќе остане корозија-слободни. ☛ Голем Кревет Послужавник - Доволно простор за да се одржи сте големи големина на лаптоп или ќе голема книга кога ќе борби во домашни задачи. ☛ Лесен за употреба - Умен виткање дизајн им овозможува на нозе да се свитка стан, па лесно можете да го стави зад врата или аголот од дома, кога не е во употреба. ☛Преносни - Круг Биро делува како мултифункционален табелата во секојдневниот живот.Тоа може да се користи на кревет, троседот, каучот, канцеларија биро, затворен или отворен. ☛ Нема потреба да го инсталирате, го отвори и да го користите, по што доби овој производ.Опис : Име на Производ : Виткање мрзливи лаптоп биро.Производ во боја : Светло орев.Производ тежина : 4.6 фунти.Материјал : висок квалитет дебели челични цевки, црн брусен лим.Специјален дизајн : црн брусен мазна маса врвот, зголемување на должината и ширината на масата, тоа е можно да се одржи на компјутер и разни предмети.Функција : Може да се користи како компјутер биро, трпезариска маса, кревет табела.Производ големина : 23.6x15.7x11 инчи (60x 40 x 28 см) Пакување големина : 26 x 17.5 x2.4 инчи (66x 44.5 x6 cm) поле на примена : Количка за Преносни биро ќе ви донесе convience во Кревет, Дневна Соба, Подот, Каучот, Троседот, Кампување, Dorm Кревет,Училиште (Внатрешна/ Надворешна).Пакет се Вклучени : 1x виткање мрзливи компјутер табела.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата