• Свеж
Беж Природен Памук Ресни Јаже Обоени Памучни Кабелот 3mmx109 Дворови Ресни Кабелот Предиво Пакување String Плетење Кабелот Јаже DIY Занаети Плетење, Божиќ Свадба Декорати

Беж Природен Памук Ресни Јаже Обоени Памучни Кабелот 3mmx109 Дворови Ресни Кабелот Предиво Пакување String Плетење

DEN 213.12
Достапно е за нарачката

Стока

Дијаметар е 3 мм,должина од 100 м / 109 метри,доволно долго за употреба,може да се сечат во посакуваната должина.Материјал : ова боја twine е направен од природен памук.Многу силен,издржлив,убаво на допир.Мека,трајни,силна,без топка,не падне,не исчезнат,флексибилен,лесен за ракување.Идеален подароци : совршен ткаени објекти како што е топло подароци,ќе може да го направи wall hangings,сон catchers,кошеви,торба,перница,лак Бохемски свадба декорација за вашето семејство и пријатели.Рачно изработени DIY производи,вие може да ја користите за да ткаат разни предмети,и можете да ги споделувате забава на плетење се со вашите пријатели!.Објектот Description Name : Природен Памук Twine Material : Памук yarn Color : Multicolor Diameter : 3mm Length : секој skein околу 100 Метри/109 Yd Feature : 100% природни cotton Very мека,издржлива и пријатна,fashion High отпорност на триење Одлична за занаети и ресни Совршен за почетници Пакет се вклучени : 1 x 3мм ресни кабелот.Забелешка : Бидејќи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата