• Свеж
cloforsale Нови 5 Резервни Ножеви 2 Справува со Прецизност Машина DIY Плоча Модул Насмевка Линија Нокти Маникир Раб француски Помине Тример француски Совет Машина(Злато)

cloforsale Нови 5 Резервни Ножеви 2 Справува со Прецизност Машина DIY Плоча Модул Насмевка Линија Нокти Маникир

DEN 2385.60
Достапно е за нарачката

Стока

Сосема нов и висок квалитет.Француски Помине Тример Материјал : не ' рѓосувачки челик.Се справува со Прецизност Нож Материјал : алуминиум и нерѓосувачки челик.Применливи објект : ноктите.Модел : 6 видови на француски Нокти Маникир Работ на Моделот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата