• Свеж
100Pcs М3 ABS Круг Пластични Spacer ќор-сокак Не Навој на Завртка Асортиман Комплет Наместен 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 15mm 18mm 20mm(Бела)

100Pcs М3 ABS Круг Пластични Spacer ќор-сокак Не Навој на Завртка Асортиман Комплет Наместен 3мм 4mm 5mm 6mm

DEN 227.04
Достапно е за нарачката

Стока

Направени од високо‑квалитетна ABS пластика, материјал, и овие изолација изолација се изолирани за безбедно функционирање.Усвојување на софистицирана технологија на производство, овие изолација изолација се силни, трајни, не е лесно да се носат, и имаат долг животен век. 10 видови на должини се достапни за да изберете од, кој може да се задоволат различните потреби и се погодни за употреба со М3 завртки.Има широк спектар на употреба и може да се користи во различни опрема и места за кои е потребна изолација заштита.Лесно за чување, лесно да се носат, може да се носи околу себе, лесно да го инсталирате, побрзо да го користите, и лесно да се работи.Спецификација : Предмет Тип : Изолација Изолација Материјал : ABS Пластика, Облик : Цилиндрични Должина : Околу. 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм 12mm 15mm 18mm 20mm Употреба : Погоден за M3 Завртки Пакет Листата : 100 x Изолација Изолација (10 Должини, Секој 10pcs).

Особините

Item Type:
Insulation Spacers
Material:
ABS Plastic
Shape:
Cylindrical
Length:
Approx. 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm
Use:
Suitable for M3 Screws
Package List:
100 x Insulation Spacers (10 Lengths, Each 10pcs) :

Најдобрите понуди во категоријата