• Свеж
Тебе Портокал Полноќ Страшно Волкот Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

Тебе Портокал Полноќ Страшно Волкот Помине Clipper Остри Цврсти Нокти Машина со Нокти Датотека Corkscrew Дизајниран

DEN 326.40
Достапно е за нарачката

Стока

Оваа помине clipper е направен од високо-квалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Ноктите clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обезбеди прецизно сечење и да се избегне нагон за чешање на окото.Мултифункционален и преносни помине clippers, дизајниран со нокти датотеки, и може да се користи како пивско шише настроената.Со клуч прстен, може да висат нив на keychain и носат ги со вас.Ноктите clippers се погодни за семејството секојдневниот живот, ноктите салони, и сите видови на луѓе.Ноктите clippers со приспособливи модели.Ние дизајниравме различни слатки и персоналните модели за да го изберете.Мулти-функционален дизајн го прави многу практичен подарок за семејството и пријателите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата