• Свеж
[ USB Полнење] Клип на Selfie Прстен Светлината LED Прстен Светлина е dimmable со 3 Осветлување Сцени,одговара на Вашиот Телефон, Лаптоп, Таблета, iPad, или Десктоп Компјутер, Мон?

[ USB Полнење] Клип на Selfie Прстен Светлината LED Прстен Светлина е dimmable со 3 Осветлување Сцени,одговара

DEN 996.00
Достапно е за нарачката

Стока

USB Полнење : овој прстен светлина е USB полнење, тоа вклучува надградба на висок капацитет 600 m Ah батерија која има кандидира време на 2,5 часа.Нема потреба да се инвестира во било дополнителни осветлување кога ќе може лесно да се движи светлина прстен од еден уред на друг колку што е потребно.Кога сте во темна или темно место, оваа светлина е прилагодлив осветлување прилагодувања ќе се зголеми вашата слика, намалување на непријатен сенки, и ќе ви овозможи да изгледа вашиот најдобар.Кога сте во темна или темно место, оваа светлина е прилагодлив осветлување прилагодувања ќе се зголеми вашата слика, намалување на непријатен сенки, и ќе ви овозможи да изгледа вашиот најдобар 3 Осветлување Режим & Широк Спектар на Компатибилност : Ова ДОВЕДЕ Прстен Светлина е dimmable со 3 осветлување режими (ниска,нормално,голема бела светлина).тоа не ќе им треба многу простор во вашата торба.Нема повеќе да се грижите за замена на батерии Мулти-Функција Убавина Selfie Прстен Светлина : тоа е една прекрасна алатка и подарок за Шминка, Selfie, Снимање на Видео, онлајн конференција, Фотографија и Streaming итн.25 инчи широка, дозволувајќи им светлина за да безбедно одговара на вашиот телефон, лаптоп, таблета, i Pad, или десктоп компјутер, монитор.Изгледаат Одлично во Вашиот Selfies : Нашата прстен светлина е дизајн за правење на вашиот selfies најдобри!тоа може да донесе доволно осветлување на вашето лице или производ кога ќе снимите видео.Пренослив Дизајн : Со својата компактна големина и лесно clip-за дизајн,Тоа е совршен мини додаток за патување и во движење, обезбедување светла видео осветлување секаде и секогаш кога.тоа не ќе им треба многу простор во вашата торба пакет : 1x selfie светлина.Мулти-Функција Убавина Selfie Прстен Светлина : тоа е една прекрасна алатка и подарок за Шминка, Selfie, Снимање на Видео, онлајн конференција, Фотографија и Streaming итн.25 инчи широка, дозволувајќи им светлина за да безбедно одговара на вашиот телефон, лаптоп, таблета, i Pad, или десктоп компјутер, монитор.Нема потреба да се инвестира во било дополнителни осветлување кога ќе може лесно да се движи светлина прстен од еден уред на друг колку што е потребно USB Полнење : овој прстен светлина е USB полнење, тоа вклучува надградба на висок капацитет 600 m Ah батерија која има кандидира време на 2,5 часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата