• Свеж
Џон Boos Маало ST6-3060GBK Нерѓосувачки Челик Рамен Врвот Работата на Маса, Прилагодливи Поцинкуван Нозе и Bracing, 60 Должина х 30 Ширина

Џон Boos Маало ST6-3060GBK Нерѓосувачки Челик Рамен Врвот Работата на Маса, Прилагодливи Поцинкуван Нозе и Bracing,

DEN 3335.76
Достапно е за нарачката

Стока

Оваа Јован Boos Нерѓосувачки Челик Маало табела карактеристики на рамни врвот работа површина мерење 60 инчи долго и 30 инчи, широк.Табела стои 36 инчи висок.Табела врвот е направен од 16 мерач нерѓосувачки челик (тип 300 нерѓосувачки челик со #4 полски), звук deadened.База се изработени од поцинкуван челик.Bracing : 1-1/4" круг O. Д 18 мерач поцинкуван.Нозе : 1-5/8" круг O. Д, 16 колосек.Gussets : поцинкуван челик.Не долната полица.На Маало Нерѓосувачки Челик Маса серија е NSF и АДС уверение. 1-1/2" маало работ на предниот и задниот дел со странични рабови, на 90 степен се наведнуваат надолу за на маса линија.Бродови срушени, и е лесно да се соберат. 1" прилагодливи поцинкуван куршум нозе.Џон Boos Маало Нерѓосувачки Челик Работа Табела колекција е разноврсна решение за различни прилагодувања.Маало Нерѓосувачки челик табели може да се најде во ресторан кујни, стадиони, индустриски работни места, дома кујни, гаражи и перење соби.Сите Маало табели се NSF и АДС уверение за употреба во комерцијални или ресторан апликации.Маало Нерѓосувачки Челик маси функција нерѓосувачки челик блузи, кои се направени од 16 мерач нерѓосувачки челик (тип 300 нерѓосувачки челик со #4 полски).Секоја табела врвот е звук deadened и засилен 1"x2" канал водење на целата должина на табелата.Овие челик работа маси функција 1-1/2" Маало Работ 90 степен се наведнуваат надолу за уредни маса линија.Маало маси се достапни со или без долната полица, со рамни врвови или со 5 инчен задните risers.Пониските полици и bracing се достапни и во двете нерѓосувачки челик и поцинкуван челик опции.Прилагодливи куршум нозе се обезбеди стабилност.Со гордост понудени од страна на Џон Boos, премиерот опрема производителот за foodservice индустрија.Често имитиран, Џон Boos производи се омилени на професионални готвачи и може да се најде во ресторани и комерцијални settings во светот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата