• Свеж
Реката Риболов Превозот Нето Најлон Риболов Нето Rhombus Мрежа Дупка Расклопна Рачно ткаени 15.75 Инчен Калибар

Реката Риболов Превозот Нето Најлон Риболов Нето Rhombus Мрежа Дупка Расклопна Рачно ткаени 15.75 Инчен Калибар

DEN 275.76
Достапно е за нарачката

Стока

Повеќенаменски : Saltwater и слатководни се и применливи.На Расклопна Риболов Алатки се погодни за поток риболов, море риболов, реката риболов, езерото риболов, брод риболов и др.Замена е многу удобен, и Риболов Превозот Нето може да бидат подготвени за постоечките слетување нето.На Rhombus Мрежа Дупка Нето Отстрани кука лесно, брзо вода филтрација.На f Nylon Риболов Нето се исти со двојно-линија дизајн за прстен, и е посилна од други заеднички мрежи.На Рака-плетени Море Риболов Нето-е повеќе здрав од други мрежи.Опис : Со рака-рерна и двоен-линија дизајн, морето риболов нето се посилни и повеќе здрав од други заеднички мрежи.На Расклопна Риболов Алатки се погодни за поток риболов, море риболов, реката риболов, езерото риболов, брод риболов и др.Можете да ги користите во saltwater и слатководни.Уживајте во вашиот риболов живот!Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, боја може да биде малку поинаков од слики.Пакет Including1 * Најлон Море Риболов Нето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата