• Свеж
Усна Сјај Цевки за Девојки Подарок, Овошје Јасно Moisturiz Хранлива Течност Lip Balm Хидратантен Roller Ball Смирува Сувата Усна Масло

Усна Сјај Цевки за Девојки Подарок, Овошје Јасно Moisturiz Хранлива Течност Lip Balm Хидратантен Roller Ball

DEN 47.76
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Стандард Време На Испорака : 18-25 Работни Дена.Lustrous, Бојата, долготрајни затворање.LARISALT КАРМИН, ЖИВОПИСНИ БОИ PERPECT ЗА ВАС.❄❄. ❄❄ НАВЛАЖНУВАЧКИ, ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНИ ФОРМУЛА : Избришете овој кармин на еден-чекор удобност, боја, и траен сатенски сјај.Овој флексибилен формула со високо пигментирани бои се движи со твоите усни и содржи black currant семе на нафта и витамин Е за да се спречи испукани усни во боја. ❄❄ УДОБНО ДОЛГОТРАЈНИ ТЕЧЕН КАРМИН : Изненадувачки удобно, брилијантен, долготрајни течен кармин дека не се исуши усните.Уживајте долго време додека вашите усни да се чувствуваат пријатно во текот на целиот ден. ❄❄ Се ЖИВЕЕ ХРАБРО, СО ОВОЈ LIPSTIC : Висок квалитет, висока боја, задебелено шминка треба да биде себеси.Се создаде било која се погледне—ден и ноќ, делничен ден за викенд со нашите longwear боја eyeshadows, eyeliners, мат или сјајна кармини, и повеќе. ❄❄ НАШАТА ЦЕЛ - Посветена на нека секој клиент уживајте во високо-квалитетна, добро дизајнирани алишта.Нека секој уникатен ќе стане најпаметните ѕвезда во толпата.црна црвен кармин носителот мат кармин за жените тетоважа кармин поставите кармин организатор црна кармин ноќта на вештерките црвен кармин долготрајни дупка со доказ црвен кармин и усна лагер поставите тетоважа кармин симпатична јагода кармин постави јасни кармин усна шминка четки за полнење усна шминка поставите усна шминка усна шминка организатор усна шминка носителот усна сјај цевки поставени за девојки усна сјај база усна сјај за полнење усна сјај ароматичните масла усна сјај цевки симпатична усна сјај црна црвен кармин носителот мат кармин за жените.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата