• Свеж
CYHO Не-Деформација Шише за Вода, Додаток за Полнење Во Дневниот Домаќинство;Отворено Патување;Отворено Велосипедизам;Отворено Спорт;Гимназија, 197x83(MM), Црна, 1 Парче С

CYHO Не-Деформација Шише за Вода, Додаток за Полнење Во Дневниот Домаќинство;Отворено Патување;Отворено Велосипедизам;Отворено

DEN 167.28
Достапно е за нарачката

Стока

Тоа е еден вид на активности на отворено флексибилни шише за вода направени од фина храна одделение силика гел, без BPA.Тоа е многу лесно да се преземе.Карактеристики : ниска-јаглерод заштита на животната средина, невкусна, мека, пропадна-доказ, шок превенција, анти-падот, отпорни на топлина, лесен за чистење.Запечатување прстен за истекување-доказ во професионален дизајн, не се плаши од протекување.Мал шише устата е дизајниран да се вклопуваат оваа устата форма на еден вода за пиење со мазна и благ тек, што е тешко да излегуваат во јавноста.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата