• Свеж
Dylandy Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Материјали Организатор Симпатична Креативни Едноставна Пенкало Тенџере Мултифункционален Канцеларија Биро Уре?

Dylandy Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Материјали Организатор Симпатична Креативни Едноставна

DEN 134.64
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : дрвени.Големина : 16 cm долги,8 cm широк и 11 см висок.Тоа може да го држачот за мобилен телефон, телото може да се користи како пен носителот, може да се одржи пенкала, моливи, владетели, highlighters мали и канцелариски работи.Преносни и Лесно да се соберат, совршен подарок.Пакет се вклучени : 1 BUC пен носителот.Материјал : wooden Size : 16 cm долга. 8 cm широк и 11 см high Package се вклучени : 1 BUC пенкало holder Portable и Лесно да се соберат, совршен подарок.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате anyquestions, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се справи со вашиот проблем.Прашува : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cmerror, ве молиме да се разбере.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата