• Свеж
Ресни Мозок, POZEAN 3мм x 220 Метри (Околу 200m) Памук Јаже, Природен Памук Ресни Јаже за Ѕид Виси, Растенијата Закачалки, DIY Занаети Плетење, Божиќ Свадба Декоративни Проект?

Ресни Мозок, POZEAN 3мм x 220 Метри (Околу 200m) Памук Јаже, Природен Памук Ресни Јаже за Ѕид Виси, Растенијата

DEN 383.76
Достапно е за нарачката

Стока

100% Природен Памук : Нашата обоени ресни кабли се направени од 100% природни и високо квалитетни памук, кои се многу издржливи, меки и со добро чувство на допир.Големина : За 220yards (200m) во должина, 3мм(1/8 Инчи ) во дијаметар ресни памук јаже.Тоа е 4-насоки извртени 100% памук кабелот.Таа е дебела и цврста за вашиот занает проекти.Широко се Користи : Ова плетење памук јаже е одлична за правење на различни видови на ресни материјали, како што се на ѕидот виси, сон catchers, растенијата закачалки, tapestry, градинарство, подарок завиткување, и голема Бохемија декорација проекти за свадба и Божиќ.Мека s совршен подарок за луѓе кои сакаат DIY занаети.Нашиот занает мозок е многу мека, трајни дека ќе биде лесно да се работи со.Тоа е добра ресни мозок кој е погоден за сите видови на проекти.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата