• Свеж
Dylandy 1PCS Симпатична Животно Шема Молив Случај Криејтив Канцелариски Цртан филм Молив Торба Едноставна Голем Капацитет Молив Торба Учењето на студентите Канцеларис

Dylandy 1PCS Симпатична Животно Шема Молив Случај Криејтив Канцелариски Цртан филм Молив Торба Едноставна Голем

DEN 134.40
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : ПВЦ, Големина : 25cm*6cm.Торба направи здрав со силна патент.Идеален Подарок за Дипломирање, Роденден, Назад на Училиште и Божиќ.Тоа може да се сместат пенкало, молив, острилка, гумичка, картички, копчиња, козметика итн.Пакетот вклучува : 1 x Пенкало случај.Материјал : PVCSize : 25cm*6cm Great за чување на различни уметност, пенкала, моливи и други мали нешта.Совршен подарок за вашиот љубовник, семеен пријател и соработници.Повеќенаменски : Може да биде работел како молив случај, козметички торба, мобилен телефон торба и монети торба Уникатен и прилично Шема дизајн, едноставен и мода, нека корисникот уживаат во животот секој ден кога го гледате.Лесно да се носат, може да се земе тоа каде и да одите.Забелешка : ве Молиме овозможи мала разлика поради прирачник за мерење.Поради светлината andscreen поставување разлика, бојата на објектот може да биде малку поинаков fromthe слики.Пакет Including1.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата