• Свеж
Унисекс Еден двострано Печатење Креативни Модни Топло, Удобно Дом Салата Кеси Drawstring Полиестер Drawstring Кеси За Девојки Салата Вреќа Деца За Салата Отворено Патување

Унисекс Еден двострано Печатење Креативни Модни Топло, Удобно Дом Салата Кеси Drawstring Полиестер Drawstring

DEN 312.00
Достапно е за нарачката

Стока

Големина : 36cm (W) x 43cm (L).Дизајн : Целосна големина на производот, еден двострано печатење.Материјал : полиестер (полиестер влакна).Додаток изградба : главен џеб.Перформанси : Направен од високо-густина полиестер-обложена парична казна полиестер ткаенини за мала тежина и цврстина.Црна полиестер платно фиксни на грбот е исто така се отпорни на нечистотија, и ткаени појас е цврсти и издржливи, и тоа не е лесно да падне.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата