• Свеж
iHome IH-IP2305E Боја Гарда Екран Заштитник за iPad 2/3/4, Зелена

iHome IH-IP2305E Боја Гарда Екран Заштитник за iPad 2/3/4, Зелена

DEN 239.52
Достапно е за нарачката

Стока

Спречување на гребнатини на вашиот екран.Додава боја и стил на вашиот уред.Крајната заштита.Боја Гарда екран заштитник обезбедува штит за вашиот мобилен уред.Тоа го Спречува гребнатини и козметичка штета од секојдневна употреба, додека блокирање отсјај од директното осветлување дека може целосно непознати екранот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата