• Свеж
Велосипедот Синџир Одржување Средство, Велосипед Синџир Одржувачот Ролери Тип Гориво Алатка

Велосипедот Синџир Одржување Средство, Велосипед Синџир Одржувачот Ролери Тип Гориво Алатка

DEN 266.16
Достапно е за нарачката

Стока

1. ЕФИКАСНА И СИГУРНА : Направен од сува коса материјал, може да биде ефективно biodegraded. 2. ОБНОВЛИВИ И ПРАКТИЧНА настава : Производ волна почувствува дел, поддршка перат, еднократно. 3. Долготрајната УПОТРЕБА : По повтори тестови, може да се користи за долго време. 4. ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со магнетни функција, удобен и ефикасен. 5. ИДЕАЛНА АЛАТКА : Прекрасни одржување алатка синџир за велосипед.Карактеристики : 1. ЕФИКАСНА И СИГУРНА : Направен од сува коса материјал, може да биде ефективно biodegraded. 2. ОБНОВЛИВИ И ПРАКТИЧНА настава : Производ волна почувствува дел, поддршка перат, еднократно. 3. Долготрајната УПОТРЕБА : По повтори тестови, може да се користи за долго време. 4. ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со магнетни функција, удобен и ефикасен. 5. ИДЕАЛНА АЛАТКА : Прекрасни одржување алатка синџир за велосипед.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Велосипед Синџир Одржување Алатка Материјал : ABS + волна Боја : сина Производ Големина : Прибл. 59x18.3мм/2.3x0.7in Тежина : Околу. 43g Пакет Листа : 1 x Велосипед Синџир Одржување Алатка 1 x Шише кутија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата