• Свеж
Црна Милениче беџ,од не ' Рѓосувачки Челик Персоналните Куче Ознаки , 2 Линии на Сопствен Текст,Врежани Имиња и Телефонски Број, во Коските, Круг

Црна Милениче беџ,од не ' Рѓосувачки Челик Персоналните Куче Ознаки , 2 Линии на Сопствен Текст,Врежани Имиња

DEN 1718.40
Достапно е за нарачката

Стока

Ласерски гравирани не само за јаки но, тоа исто така може да се користи на harnesses.Ознаката е направено од нерѓосувачки челик кој е од издржлив материјал и тоа никогаш нема да рѓа.Голема количина на информации, може да бидат вклучени : До 2 линии со до 20 знаци на текстот на секоја линија.Ние ќе engrave на текст со фонт Arial.Чувајте ги вашите мачка или куче безбедно со еден од нашите беџ и да уживате во мирот на умот.Ние ќе ласерски etch букви на ознаката за да се направи тоа може да се чита и трае долго време.Големина : Прибл. Од 1,5 инчи.Во врска со оваа точка : 1.Врвен Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Сопствени Ознаки за Кучиња 2.Бесплатни Personalization3.Вклучува Сплит Прстен за Прикачување да Collar4.Посилно од Елоксирани Алуминиумски Куче или Мачка Tags5.Ласерски гравирани; Clear text (бриши текст : Сите персоналните информации е изработен од страна на ласерски па ликовите се јасни и лесни за читање.Врвен Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Сопствени Ознаки за Кучиња. 6.Ознаката доаѓа со сплит прстен, па тоа ќе биде подготвен за употреба; не само за јаки но, тоа исто така може да се користи на harnesses.Ознаката е направено од нерѓосувачки челик кој е од издржлив материјал и тоа никогаш нема да рѓа.7.Пакетот вклучува сплит прстен и ознака врежани на двете страни : една страна ќе имате куче шема и другата страна ќе имаат прилагодување информации додадено од вас.8.Голема количина на информации, може да бидат вклучени : До 2 линии со до 20 знаци на текстот на секоја линија.Ние ќе engrave на текст со фонт Arial.10.Да Нарачате : кликнете на "Прилагодите Сега" на десно на страната.Следете ги инструкциите за да поставите вашата цел. 11.Чувајте ги вашите мачка или куче безбедно со еден од нашите беџ и да уживате во мирот на умот.Ние ќе ласерски etch букви на ознаката за да се направи тоа може да се чита и трае долго време.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата