• Свеж
Брз Автомобил Полнач, GiGreen Брзо Полнење 3.0 Двојна Порта запалка приклучок за USB Адаптер за во Автомобил Компатибилен iPhone 13 Про Max 12 11 XS XR X 8 6, Samsung Галакси S21+ S20 FE S10e S9 A10e

Брз Автомобил Полнач, GiGreen Брзо Полнење 3.0 Двојна Порта запалка приклучок за USB Адаптер за во Автомобил

DEN 203.76
Достапно е за нарачката

Стока

[QC3.0+2.4 Автомобил Полнач]Двојна Порта Автомобил Полнач обезбедува 4 пати побрзо полнење брзина на КК 3.0 уреди од конвенционалните полнач, пријави од 0% на 70% во само 45 минути.Тоа, исто така, работи со КК 2.0 и не-брзо Полнење технологија уреди до 2.4 А. (Забелешка : Тоа не е поддршка за брзо полнење на i Phone, само обезбедува 2.4 тековната кога полнење.). [Широка Компатибилност]Работа со Samsung Galaxy S21 Ултра 5 G/S21+/S20 FE 5 G/S20 Ултра 5 G/S20/S10e/S10+/S9/S8+/S7/S6 Работ, Note20 Ултра 5 G/Забелешка 21 20 10+ 10 9 8 7, A90/A80/A72/A71/A70/A52/A51/А50/A30/A20e/A11/A10e/A01, LG G8 X/G8/Г-7/G6/G5/V60/V50/V40/V35 Thin Q/V30/V20, Мото G9 Плус/G8/Г-7/G6 Плус/Z4/Z3/Z2 Игра, HTC One У20/U19e/U12/U11/10/A9/М9+/М9/М8, Sony Xperia 5 III/Xperia 10 III, i Phone, Blackberry, Nokia, MP3, е-книга читателите, Bluetooth звучници и многу повеќе. [Флеш Одговара Дизајн]Брзо Полнење Автомобил Адаптер нуди модерен дизајн и чист бизнис црна за да одговара на секој ефикасноста на автомобил внатрешни работи со супериорен полнење брзина, што го прави идеален за секојдневно возење автомобил.Внатрешна LED светло за прецизното позиционирање во текот на ноќта водителка најдете полнење пристаништа во темнината лесно.Мал во големина, лесен во тежина, компактни и лесно пренослив. [Безбедност Уверување]Dual Автомобил Адаптер е сертифициран од страна на УЛ, Ro HS, CE & FCC.Со мулти-заштита на системот за безбедност и интелигентни коло дизајн го штити вашиот уред од краток спој, над-греење, над-струја и над полнење.Полнење ќе престане кога моќта е полна.Компатибилни уреди : Smartwatches.Компатибилни модели на телефони : Sony Xperia X. 18 W Брзо Полнење USB 3.0 Автомобил Полнач за Брзо Полнење Автомобил Адаптер Спецификации : Влез : 12-24 V Излез : DC 5 V QC3.0 A + 2.4 НА КК 3.0 технологија ја полните вашата уреди до 80 Отсто за само 35 минути, 4 пати побрзо отколку конвенционалните автомобили адаптери.Трошоци не–Брзо Полнење уреди до 2.4 A. Компатибилен со сите верзии на Брзо Полнење технологија Безбедност Ветување : Одлично Дизајниран и сигурен материјали се направи безбедно да се наплатат.Автомобилот адаптер за полнење има внатрешен систем за заштита против текот на полнењето, во текот на струи и над греење.Широк Компатибилност : -Samsung Галакси S21 Ултра 5 G/S20 FE/S20 Ултра 5 G/S20+/S20/S10/S10+/S10e/S9/S9+/S8/S8+, M51/M40/M31/M30/M20 -Samsung Галакси Забелешка 21/20 Ултра 5 G/20/10+/9/8/7, A01/A10e/A11/A20/A21/A30/A40/А50/A51/A70/A71/A80/A90 -LG G8 X/G8 S/G8 Thin Q/Г-7/G6/G5/V20/V30 S/V40/V50/V50 S/V60/П8/Q7+, LG stylo 6/5/4 -Sony Xperia 1 II/Xperia 10 II/Xperia 10/Xperia 5 II/Xperia 5/Xperia XZ2 Премија/Xperia XZ3/XZ2 -Мото Z/Z Сила/Z2 Сила/Z2 Игра/Z3/Z4/G9 Плус/G8/G6 и повеќе.Мини Флеш Одговара Дизајн : На лесен дизајн нека лесно да се носат со било каде и да одите.LED светло за прецизното позиционирање во текот на ноќта водителка најдете полнење пристаништа во темнината лесно.Пакет : 1x Quick Полнење USB 3.0 Автомобил Полнач (Црна) Во Gi Green : Ние преземе целосна сопственост и одговорност за квалитетот на нашите Полначи.Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил слободно и ќе ни биде мило да го реши вашиот проблем ПОБРЗО.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата