• Свеж
Камерон кинеско Замена на Батеријата за ПОМОШЕН S6, V950, W6 3.8 V/2000mA

Камерон кинеско Замена на Батеријата за ПОМОШЕН S6, V950, W6 3.8 V/2000mA

DEN 272.64
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен Со : S6, V950, W6. Спецификација : Напон : V,Капацитет : m Ah/Wh,Големина : ,Тежина : .Висок капацитет за циркулација на функцијата, совршен замени на оригинални батерии.Квалитетот Сертификација:Премија Одделение На клетките за подолго траење на батеријата без меморија ефект.По-продажбата на Услугата:12 месеци Гаранција и 14 ден Парите Назад Гаранција.Камерон Кинеско Технологија Ограничена е основана во 2000 година во Хонг Конг, над 15 години батеријата производство, искуство, и се продава добро во Европа и Америка.Компатибилен Модел : S6, V950, W6 Компатибилен Батеријата Дел Број : BA-046 Спецификации : Напон : 3.8 V Капацитет : 2000m Ah / 7.80 Пот Големина : 75.15 x 59.00 x 3.70 mm Тежина:69g Совети Пред да Купите ве Молиме двојно потврди компатибилен модел и оригинална батерија дел број пред да го купите.Ако не сте сигурни,ве молиме да се чувствуваат слободни да ја пратите e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде и бесплатна професионална предлог.

Особините

Voltage:
V,Capacity

Најдобрите понуди во категоријата