• Свеж
Новороденче Вреќа За Спиење Мрачно Печати Долг Ракав Swaddle Памук Nightgowns Есен Зима Заврши Ќебиња +Шапка (Виолетова, 0-1 Носители Години)

Новороденче Вреќа За Спиење Мрачно Печати Долг Ракав Swaddle Памук Nightgowns Есен Зима Заврши Ќебиња +Шапка

DEN 167.52
Достапно е за нарачката

Стока

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Памук. ❤Материјал : Новороденче ќебиња се направени од високо-квалитет на памучна ткаенина која е светлина, мека и дише.Со ова ќебе, не мора да се грижите за вашето бебе фаќање на ладно. ❤Специјален дизајн : Овој производ вклучува ќебе и шапка за да ги задоволат вашите бебе дневен облекување потреби.Постојат розова, жолта, сина и виолетова, можете да изберете група според вашите желби. ❤Безбедно заштита : На погоден за носене ќебе никогаш не започна далеку, така што бебето може да остане топло цела ноќ и промена пелени лесно.Мрачно дизајн, погоден за бебе девојка или бебе момче. ❤Се подобри спиење : Креирање на познати uterine-како сензација е ефективна техника која може да помогне да се смири ново родени бебиња и да ги направи заспие среќно како вас. ❤Лесно да се носат : Тоа е врзан како sock, и тоа е сместено на бебето, почнувајќи од нозете и потоа да рамениците.Ако ви се движи кон вашето лице, можете да се врзуваат на јазол.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Бебе essentials -Дише и лесни заврши ќебе и капа во собата.Симпатична мрачно печати шема, губат стил на дизајн им овозможува на вашето дете да уживаат во сите годишни времиња, слободно движење опис на Производот : 1. Спречи шок рефлексии и случајно scrape нивните лица да ги задржи бебиња безбедно, удобно и добро се одмори. 2. Без разлика дали тоа е нова мајка или нова мајка, ова е совршена бебе подарок, нашата вреќа за спиење е и стилски и практични. 3. Тоа може да биде цврсто фиксирани за да формираат совршено се вклопуваат, која е многу погодна за спречување на бебиња од повреда на себе и одржување малку топлина.Производ атрибут : Материјал : Памук Боја : розова, жолта, виолетова, сина Шема : Мрачно Големина(инчен) 70 Должина : 33.46 Половината : 19.69 Ракав Должина : 9.84 Возраст : 0-1 Носители Години Пакет : 1 sleepbag+1 шапка Топло потсетување : 1. Ве молиме запомнете дека поради светлосни ефекти, мониторот е brightness / contrast settings / etc е, ќе има некои мали разлики во бојата на слики и реалните предмети.Мери со рака, отстапувања од 1-2 см се е можно. 2. Ве молиме да ни остават порака ако имате било какви прашања.Ние ќе ви одговориме и да ви понудиме нашата најдобра услуга.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата