• Свеж
EuisdanAA Ленти Акцент Помине Clipper Уво Почиста Keyring Сет, Сребрен Тон, 0.06 Фунти(Линии Акцент Помине Clipper Juego де llaveros limpiador де oídos, tono plateado, 0.06 libras

EuisdanAA Ленти Акцент Помине Clipper Уво Почиста Keyring Сет, Сребрен Тон, 0.06 Фунти(Линии Акцент Помине Clipper

DEN 412.80
Достапно е за нарачката

Стока

Име на производ : Ноктите Clipper Уво ги собереш Keyring Поставите; Боја : Сребро на Ѕвонење, Розова, Жолта.Материјал : Метал; Помине Clipper Големина : 5 x 1,5 см/1.9" x 0.5"(LW).Уво ги собереш Големина : 7 x 0,8 cm/2.7" x 0.3" (LW); Прстенот со Дијаметар : 29mm/1.2".Вкупната Должина(Прибл.) : 15cm/5.9"; Тежина : 28g(Longitud вкупно (aprox.) : 15 cm / 5,9"; Peso : 28g.Пакет Содржина : 1 x Помине Clipper Уво ги собереш Keyring Сет(Contenido del paquete : 1 x Juego де llaveros став cortar uñas.Euisdan AA Ленти Акцент Помине Clipper Уво Почиста Keyring Сет, Сребрен Тон, 0.06 Pound Features : Пролет Натоварени Портата со метален прстен, ноктите clipper и уво ги собереш привезоци, сосема лесно да се носат.Може да се користи како клучните синџир или приврзоци украс за вашиот чанти.Ве молиме да го користите уво ги собереш со посебно внимание, како што може да имаат потенцијал да ја уво тапанот додека неправилно користење.Опис на Spanish Stripes Акцент Помине Clipper Juego де llaveros limpiador де oídos, tono plateado, 0.06 libras Nombre del producto : Juego де llaveros един selección де orejas став cortaúñas; Боја : tono plateado, rosa, amarillo Material : метал; Tamaño del cortaúñas : 5 x 1,5 cm / 1,9" x 0,5" (LW) Tamaño де ла oreja : 7 x 0,8 cm / 2,7" x 0,3" (LW); Diámetro del anillo : 29 mm / 1,2"Longitud вкупно (aprox.) : 15 cm / 5,9"; Peso : 28g Contenido del paquete : 1 x Juego де llaveros став cortar uñas.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата