• Свеж
Денот на благодарноста Бебе Swaddle Ќебе Заврши Поставите Турција Новороденче 0-3 Месеци Детето Дише Памук Спиење Вреќа со Прилагодливи Крилја Swaddle Ќебе (1 Pack)

Денот на благодарноста Бебе Swaddle Ќебе Заврши Поставите Турција Новороденче 0-3 Месеци Детето Дише Памук Спиење

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

3 лесни чекори, нема доцна вечерта борби.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.-Мора да има и вистински lifesaver за новите родители.Обидете нив и да видиме за себе.Бебе swaddling ќебе обвива се совршени за бебиња, новороденчињата или доенчиња 6-11 lbs.На лесни материјали спречува прегревање и го задржува вашето бебе удобно.Се создаде добра и здрава матка-допаѓа чувството за вашиот мал ангел. 3 вида на убава swaddle дека може да се нареди до вашиот пријател е новородено.На swaddles доаѓаат во три симпатична дизајнира и направи совршен бебе туш подарок да додадете на било бебе регистар.SOFT & ДИШЕ, 100% ПРЕМИЈА ПАМУК : Нашето бебе swaddles не се само убави, но, исто така лесни и дише.Благодарение на нивните прилагодливи крилја на секоја страна, сега swaddling е лесно за сите.Безбедно и Удобност : 100% Хемиски Бесплатен премиум памук, природни како бебешка кожа, единствениот материјал што треба да се носи, бидејќи на неговата регулирање својства, иритација и алерген-бесплатно, лесни и дише, совршен за сите сезони.Сепак, долниот дел на swaddle им овозможува на бебето да имаат доволно простор да се водат нивните нозе и расте.Вие не треба да се запамети било swaddle техники, и вашето бебе нема да биде во можност да squirm надвор од нашата swaddles како што често се случува со редовни swaddle ќебиња.Опис на производот : Денот на Благодарноста Бебе Swaddle Заврши Ќебе Swaddle Ќебиња за Новороденче Прилагодливи Бебе Спие Вреќа Заврши на за Новороденче Момчиња Девојчиња Бебе Унисекс 0-3 Месеци Високо Квалитетен Материјал : новороденото swaddle ќебе заврши е мека и дише доволно за да ги споделите вашето бебе спие безбедност и се насмевна на целиот ден.Чувајте ги на безбедно и звук, сит и удобен целиот ден и ноќ долго.Swaddle Вашето Бебе, Брзо И Лесно, Во 3 Лесни Чекори : Нашето бебе swaddles се прилагодливи само-прицврстување клапи, кои сигурно притискам вашето новороденче или доенче во безбедна, универзална-одговара swaddling спиење вреќа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата