• Свеж
HomLux 10FT Тешки Штала Вратата Хардвер за Полнење + 12 инчен Плоштад се Справи со Сет, за Дрво Една Штала Врата, Одговара 1 3/8-1 3/4 Дебелината & 60 Широк Вратата Панел, Црна, Ин?

HomLux 10FT Тешки Штала Вратата Хардвер за Полнење + 12 инчен Плоштад се Справи со Сет, за Дрво Една Штала Врата,

DEN 2439.60
Достапно е за нарачката

Стока

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Современите Индустриски Штала Вратата Хардвер Комплет】Hom Lux големи тркала лизгачки штала вратата хардвер колекции одговара за речиси сите лизгачки штала врати.Широко се применуваат за плевни, портата, фарма, гаража, спална соба, провизии, farmhouse и така натаму.Специјален дизајн и широк апликација за полесно да ги DIY свој сон дома. 【Здрав 1 x 12 инчи Плоштадот Штала Врата се Справи.Сите собранието хардвер е вклучена како гледате на слики *ВРАТАТА НЕ се ВКЛУЧЕНИ. 【Известување】Сите големина опции се вкупната должина на патеката и патеката е во должина треба да биде два пати на вратата ширина или отворање. ✉*Ве МОЛИМЕ прво контактирате ако имате било какви прашања и незадоволство на нашите лизгачки вратата хардвер.Нашата професионална услуга тим ќе ви помогне да се решат проблемите.Hom Lux 10 FT Тешки Штала Вратата Хардвер за Полнење + 12 инчен Плоштад се Справи со Сет, за Дрво Една Штала Врата, Одговара 1 3/8-1 3/4" Дебелината & 60" Широк Вратата Панел, Црна, Индустриски Големи Тркала J Закачалки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата