• Свеж
RUIRUIY Бакар Заклучување на Вратата Цилиндар Со 3 Копчиња Home Security Анти-Кражба Затворен Спалната соба Влезот Заклучување Cylinde

RUIRUIY Бакар Заклучување на Вратата Цилиндар Со 3 Копчиња Home Security Анти-Кражба Затворен Спалната соба

DEN 1737.60
Достапно е за нарачката

Стока

Ретки затворена врата заклучување дупка дизајн, широка бакар позлата.Машински и фалсификувани од цврст меч, со мазни ротирачки уред кој обезбедува долг животен век.Мулти-слој electroplating и брусен површински третман се даде мазна и нежна рака чувство, се отпорни на корозија и издржливи.Цврст меч заклучување копче има добра отворање рака чувство, повеќе издржливи.Фиксна елемент со прецизност тема гаранции фирма и точни инсталација.Спецификација : Предмет тип : Код цилиндар Материјал : бакар Објект Големина : Прибл. 8.5 x 3 x 1,5 см/3.35 х 1.18 x 0.59 инчи Тежина : Околу. 158g Завртка : 8mm Пакет Листа : 1 x заклучување цилиндри 3 x клучеви 1 x завртка Забелешка : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светлосни ефекти, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 2. Ве молиме овозможи мало грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата