• Свеж
Пластични Тешки-должност Алатка за Складирање Кутија Две-слој Компоненти за Чување Организатор Мали Делови Алатка Кутија Кутија за Чување

Пластични Тешки-должност Алатка за Складирање Кутија Две-слој Компоненти за Чување Организатор Мали Делови Алатка

DEN 215.04
Достапно е за нарачката

Стока

â€Погоден за дома чување консолидација, алатка за класификација, стручно одржување и сл. â€парична Казна изработка, водоотпорен носат.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, особено е мека, добра цврстина, животната средина, не-токсични и висока температура отпор. â€Покрај тоа, со двоен слој за складирање кутија, тој е идеален за чување на спектар на предмети, вклучувајќи и навртки, завртки, навртки, нокти, генерален fixings и компоненти. â€Задоволство гарантира : Нашиот бизнис филозофија е врз основа на квалитетот и во производи и услуги.Ако не сте целосно задоволни со овој производ, само ги споделите со нас и ќе бидат понудени за целосна наплата или замена. â€Опремени со јасна пластични капаци, ќе нуди лесно видливоста на содржината, заштедувајќи ви многу време кога се пребарува.Функција : ¢ â, Фина изработка, водоотпорен носат.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, особено е мека, добра цврстина, животната средина, не-токсични и висока температура отпор. â€Опремени со јасна пластични капаци, ќе нуди лесно видливоста на содржината, заштедувајќи ви многу време кога се пребарува. â€Покрај тоа, со двоен слој за складирање кутија, тој е идеален за чување на спектар на предмети, вклучувајќи и навртки, завртки, навртки, нокти, генерален fixings и компоненти. â€Погоден за дома чување консолидација, алатка за класификација, стручно одржување и сл.â€Задоволство гарантира : Нашиот бизнис филозофија е врз основа на квалитетот и во производи и услуги.Ако не сте целосно задоволни со овој производ, само ги споделите со нас и ќе бидат понудени за целосна наплата или замена.Спецификација : Големина : 160*92*44mm.Материјал : ПП.Температурата опсег : -20~120â"┐.Боја : портокал.Тежина : 0.11 кг.ДОДАДЕТЕ ВАШИОТ ДОДАДЕТЕ СЕГА!Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.Ние ќе ви обезбедиме висок квалитет Предмети, и да се осигура задоволството на клиентите.Answer : ___________________________ NOTE : 1 инч=2.45 cm/1cm≈0.393inch, 1cm=10мм,1m=100cm Package Including1* Два-Слој Компоненти за Чување.

Особините

Size:
160*92*44mm.
Material:
PP.
Temperature range:
-20~120℃.
Color:
orange.
Weight:
0.11kg.
ADD TO YOUR ADD NOW! We are committed to providing each customer with the highest standard of customer service. We will provide high quality Items, and ensure customer satisfaction. :
1 inch=2.45cm/1cm≈0.393inch, 1cm=10mm,1m=100cm :
Package Including :
1* Two-Layer Components Storage Case :

Најдобрите понуди во категоријата