• Свеж
DATARAM 120GB 2.5 Диск SSD Цврста Состојба Диск, Компатибилни со GIGABYTE P17F R5

DATARAM 120GB 2.5 Диск SSD Цврста Состојба Диск, Компатибилни со GIGABYTE P17F R5

DEN 528.00
Достапно е за нарачката

Стока

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова Цврста Состојба диск на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Dataram 120 GB SATA III 6.0 Gb/s 2.5" Цврста Состојба Диск.Dataram, доверлив бренд име од 1967 година. 3 година замена гаранција.Бродови од САД.До 550 MBs пишување брзина.Dataram, долго време производителот на high-end сервер и работна станица меморија сега се воведува новата линија на Потрошувач SSD е.Dataram SSD е се изградени и тестирани под исти стандарди и цврсти ISO постапки за тестирање, како на high-end серверот меморија ние сме биле производство од 1967 година. Овој објект е произведен во нашата Пенсилванија објект.Ние сме Американската во сопственост и управувани.Оваа SSD е произведен да ги исполнуваат или надминуваат спецификациите потребни за да се кандидира на вашиот КОМПЈУТЕР или на Apple систем во своите оптимални перформанси.Спецификациите се како што следува : 120 GB SATA III 6.0 Gb/s 2.5" Цврста Состојба Диск.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата